loader image

O nas

W malowniczo położonym Sanoku czeka na Ciebie miejsce, w którym odpoczniesz w komfortowych pokojach, zorganizujesz wymarzone wesele lub imprezę firmowa, skosztujesz niebanalnej kuchni oraz autorskich koktajli a wolnej chwili pograsz w kręgle, poćwiczysz na siłowni albo odprężysz się na saunie.  Tym miejscem jest Hotel Wiki Sanok Events & Bowling – luksusowy obiekt, który otaczają tereny zielone oraz profesjonalna infrastruktura sportowa.

Hotel posiada 27 pokoi i apartamentów w różnym standardzie, mogących pomieścić do 60 osób. W hotelu znajdziecie państwo także kręgielnie 4 torową, restaurację oraz bar, salę bankietowo-konferencyjną, salę multimedialną, siłownię, saunę, plac zabaw dla dzieci oraz parking dla 72 samochodów i autokarów. Cały kompleks otoczony jest boiskami sportowymi – 2 pełnowymiarowe boiska piłkarskie z trawą naturalną oraz sztuczną, 3 boiska treningowe.

Bierzemy udział w programie Polski Bon Turystyczny.

Nieustannie szkolimy się i rozwijamy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

W trakcie budowy jest kort do tenisa oraz do paddla – u nas aktywnie wypoczniesz. Obiekt stanowi zatem idealną propozycję zarówno na weekendowy wypoczynek z rodziną, wyjazd służbowy lub obóz sportowy.

Ładowanie